مجموعه دکونزو مفتخر است جهت رضایت و سهولت فرآیند خرید برای مشتریان عزیز، محصولات خود را با کمک وب سایت والتا به صورت اقساطی تنها با استفاده از چک به فروش برساند.عزیزانی که تمایل دارند. به صورت اقساطی خرید نمایند. براحتی می توانند با مراجعه به سایت والتا و به صورت آنلاین تمامی مراحل دریافت وام خود را انجام دهند. و بعد از شارژ کیف پول خود به سایت دکونزو مراجعه نموده و خرید خود را قطعی نمایند. در ادامه به سوالات متداول این موضوع و همچنین کلیه ی مستندات لازم  به صورت  پرسش و پاسخ و فایل های PDF برای شما عزیزان قرار داده شده اند.

 

 

ایا همه محصولات را می توانم اقساطی خرید کنم :

امکان خرید تمامی محصولات موجود در سایت به صورت اقساطی، با دریافت اعتبار غیر حضوری، بدون ضامن و بدون پیش پرداخت برای راحتی شما عزیزان فراهم شده است. این خدمات برای تمامی شهرهای ایران امکانپذیر بوده و سود محاسبه شده توسط شرکت وام دهنده طرف قرارداد با دکونزو، تنظیم می‌گردد.

 

شرایط خرید قسطی :

فروشگاه دکونزو هیچگونه مسئولیتی در قبال مراحل اعتبار سنجی و مدت زمان آن ندارد. کلیه مراحل خرید اقساطی توسط شرکت های اعتباردهنده صورت می‌پذیرد.
با توجه به اینکه قیمت و موجودی کالاها در لحظه می‌باشد، قیمت و موجودی در زمان ورود کد اعتبارسنجی در سایت اعتبار دارد. (قیمت کالا در زمان شروع فرآیند اعتبار سنجی اعتبار نداشته و فروشگاه دکونزو مسئولیتی در قبال ناموجود شدن کالا یا افزایش قیمت نخواهد داشت)

تعداد اقساط، مبلغ پیش پرداخت یا سود متعلقه توسط  شرکت والتا مشخص می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر نیز می توانید به فایل های زیر مراجعه کنید.

 

معرفی پلتفرم والتا (فایل PDF)

 

فرایند دریافت تسهیلات (فایل PDF))

 

سوالات متداول (فایل PDF)

 

نحوه ثبت سفارشات حضوری ( فایل PDF)